31. 12. 2013

Melounové odhalení

( Zdroj obrázku: http://www.fruitycuties.com/ )  
Meloun. Teď je to pro vás možná je obyčejná zelenina, ale věřte, že v melounu je něco mnohem víc. Tajemství melounu, na které lidstvo nepřišlo tisíce let, jsme společně s mým manželem odhalili během pár minut. Ale začněme pěkně na začátku.
Mnozí z vás si možná ani neuvědomují, kolik toho o člověku vypovídá fakt, zdali mají rádi meloun. Pravdou je, že tenhle fakt toho o člověku říká strašně moc! Vypovídá to o něm, zdali má nebo nemá rád meloun! A tím pádem jestli ho jí nebo nejí.
Meloun nás spojuje. Věřím, že nejeden pár je spolu vlastně jen kvůli tomu, že oba mají nebo nemají rádi meloun a že nejedni milenci spolu spí jen kvůli tomu, že mají či nemají rádi meloun.
Meloun nás ovlivňuje. I na sexuální život každého člověka a to jak mu to v té posteli jde má to, jestli mu meloun chutná a jak často ho jí, velký vliv!
Ovšem tajemství melounu je něco úplně jiného! Něco mnohem většího! Je to odhalení tak velké, že jeho velikost se nedá popsat slovy. Tohle odhalení vám změní život!
Myslím, že nejeden z vás, občas uvažoval o tom, proč existuje lidstvo. Tuhle otázku tisíce let nikdo nerozluštil. Nyní již, ale rozluštěna je!
Lidé existují jen kvůli melounu, zanikne-li meloun, zanikneme i my.

Měli bychom tedy o melouny dobře pečovat a stále je rozmnožovat. Protože melouny mohou být cestou k našemu zániku!

Na přání All dodávám ještě ikonku "I am team melon", kdo má zájem, nechť si ji umístí na blog, nejlépe tak, aby odkazovala na tento článek :')
http://nd06.jxs.cz/122/903/f16d53c13e_94351246_o2.png

Mimochodem, teorii má, mimo mě, na svědomí i Cukřík ^^

Žádné komentáře:

Okomentovat